Náš sortiment

Síť očních optik na Jižní Moravě

Náš sortiment

Brýlové obruby

Nabízíme širokou škálu brýlových obrub plastových i kovových, od tuzemských i zahraničních dodavatelů a v různých cenových kategoriích.

Můžete si také vybrat z nabídky rozmanitých materiálů obrub, včetně titanu v různých modifikacích (titanflex, β-titan,atd.), který je oproti většině kovových materiálů anti-alergický, lehký a pevný. Samozřejmě Vám rádi při výběru pomůžeme a poradíme.

Prodáváme obruby známých a oblíbených světových značek, jako jsou Ray-Ban, Vogue, Puma, Elle, Esprit, Lacoste, Tommy Hillfiger, Menrad, Dutz, Joop!, Jaguar, Reserve, Tom Taylor, Reebok, Nike, NiGura, Morgan, Okula i ekonomické varianty obrub. Dětské obruby Čtyřlístek a Garfield.

Brýlové čočky

Při výběru brýlí a brýlových čoček Vám ochotně pomohou naši odborně vyškolení pracovníci, kteří se neustále vzdělávají, aby byli schopni zodpovědět všechny Vaše dotazy a udělat pro Vás maximum.

Nabízíme Vám dioptrické brýlové čočky plastové, minerální, trivex, polykarbonátové, čočky jednoohniskové, multifokální (individuální), office (kancelářské), drivewear (pro řidiče), transitions (samozabarvovací), aj. v širokém cenovém rozpětí, včetně ekonomických variant.

Sluneční brýle

V naší nabídce najdete pestrou paletu různých slunečních brýlí od renomovaných výrobců v širokém cenovém rozsahu, samozřejmě se 100% UV filtry.

Ideální sluneční brýle s brýlovými čočkami individuálně zvolenými podle aktivit svého nositele umožňují perfektní vidění v každé situaci. Výběr slunečních brýlí nemusí být jen otázkou vkusu. Zvlášť pro děti platí, že čím dříve se ochrana očí proti slunci používá, tím nižší je pravděpodobnost očního onemocnění způsobeného UV zářením.

Brýlové čočky ve slunečních brýlích mohou mít UV filtr kategorie až 4, kde filtr 4 je nejvyšší stupeň ochrany. Pokud se tedy chystáte např. do hor nebo k moři, je dobré mít minimálně UV filtr kategorie 3.

Sluneční brýle mohou mít také tzv. polarizační čočky, které odstraňují odlesky od vodorovných ploch (např. na vodní hladině, na vozovce apod.). Takové sluneční brýle jsou vyhledávány především řidiči, rybáři a sportovci, ale může je ocenit i kdokoliv jiný, protože pohled přes takové brýlové čočky je mnohem kontrastnější a přirozenější.

Kontaktní čočky

V naší optice provádíme aplikace kontaktních čoček od světově známých firem (Johnson&Johnson, Bausch&Lomb, Cooper Vision, Ciba Vision atd.).

Na základě odborného měření a vyšetření zraku kvalifikovaným personálem s moderním přístrojovým vybavením Vám vybereme optimální kontaktní čočky pro Vaše potřeby. Doporučujeme se předem objednat buď elektronicky nebo telefonicky, abychom se Vám mohli dostatečně věnovat.

Ke kontaktním čočkám nabízíme také roztoky na kontaktní čočky (ReNu, Opti-Free, SoloCare, AoSept atd.), pouzdra, pinzety a lubrikanty.

Pro stálé klienty máme věrnostní program 5 + 1, který poskytuje držiteli možnost objednání šestého balení zcela gratis.

Doplňkový sortiment

  • pouzdra,
  • čistící prostředky na brýle (spraye, mikrovláknové utěrky, jednorázové utěrky, čistící sety),
  • lupy a lupové brýle,
  • doplňky ke kontaktním čočkám (roztoky, pouzdra na kontaktní čočky, pinzety, umělé slzy),
  • náplasťové a přísavkové okluzory,
  • sluneční klipy a předvěsy na brýle,
  • šňůrky a řetízky na brýle z různých materiálů,
  • náhradní díly (stranice, nosníky, sedla, koncovky, šroubky, matičky).

Značky které nabízíme

Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo Logo