Oční optika Němčice

Síť očních optik na Jižní Moravě

Eyes Optik Němčice

Pondělí:8.00 - 16.00h
Úterý:zavřeno
Středa:zavřeno
Čtvrtek:8.00 - 17.00h
Pátek:zavřeno
Sobota - neděle:zavřeno

Poliklinika Němčice
Sokolská 522, Němčice nad Hanou

Tel: 582 332 707
nemcice@eyes-optik.cz

Odpovědný vedoucí: BC. Milena Kapicová

Sortiment


Po celý rok poskytujeme pojištěncům VZP, členům Klubu zdraví VZP a držitelům SpereCard slevy minimálně 10%.
V průběhu roku nabízíme zvýhodněné nabídky na veškeré produkty až do výše 50%.

Dioptrické brýle

Brýle jsou víc než nositelem dioptrií, brýle jsou také módním doplňkem. S vhodnými brýlemi si můžete vychutnat každičký okamžik v práci, při sportu, při zvláštní příležitosti, na cestách nebo doma.

Nabízíme Vám široký sortiment kvalitních brýlových obrub předních světových značek, ale také brýle ekonomických variant. Poradíme Vám, jaké brýle vybrat z naší široké nabídky a doporučíme Vám nejvhodnější brýlové čočky pro pohodlné a bezpečné vidění.

Brýlové čočky

Naše firma spolupracuje řadu let s firmou OMEGA OPTIX ,s.r.o. v oblasti brýlových čoček. Tato firma zároveň distribuuje brýlové čočky značky NIKON. Po dohodě s klientem je možné objednání brýlových čoček i od jiných dodavatelů jako je např. Hoya, Essilor, Rodenstock, Zeiss apod.

Sluneční brýlové čočky

Sluneční brýlové čočky se vyrábějí ve velmi široké škále barev a odstínů. Mohou být z plastu, trivexu, polykarbonátu, ale také ze skla (Ray-Ban). Barva je rovnoměrně nanesená po celé ploše nebo postupně od nejtmavšího odstínu po nejsvětlejší (tzv. gradální zabarvení) a to v různé intenzitě. Na barevné čočky je možné nanést i zrcadlovou úpravu.

Nejčastěji používanou úpravou slunečních brýlových čoček je polarizace. Ta odráží sluneční paprsky a eliminuje oslnění (např. při řízení auta), dále posiluje přirozené barvy, zlepšuje kontrasty a viditelnost.

Dioptrické sluneční čočky se vyrábí do standardních i slunečních obrub, včetně sportovních.

Speciální brýle

Speciální samozabarvovací brýlové čočky pro řidiče – jsou aktivovány viditelným světlem i UV zářením, jsou polarizační a zajišťují tak maximální redukci rušivých odrazů, inteligentně a rychle mění své zabarvení v závislosti na intenzitě okolního světla.

Speciální terapeutické barvy na brýlové čočky – užívají se u některých očních onemocnění (makulární degenerace, diabetická retinopatie, šedý zákal apod.), poskytují úlevu zraku a snižují oslnění, mají UV filtr a blokují modrou složku světla.

Kontaktní čočky

V našich prodejnách provádíme aplikace kontaktních čoček, případně přeaplikace na jiné typy kontaktních čoček, které již používáte. Můžete se k nám objednat pomocí našeho on-line objednávkového systému nebo nás kontaktovat mailem nebo telefonicky. Tak si rezervujete čas, který bude určen jen Vám. Počítejte s tím, že aplikace může trvat 60 – 90 minut.

V rámci návštěvy se Vás zeptáme na pár jednoduchých otázek a provedeme několik nutných vstupních vyšetření k tomu, abychom Vám mohli vybrat optimální variantu kontaktní čočky pro Vás. Patří sem dioptrická kontrola zraku, měření zakřivení rohovky a přístrojová kontrola předního segmentu oka. Vysvětlíme a ukážeme Vám, jak s čočkami zacházet (jak je nasadit a vyjmout) a doporučíme principy péče o Vaše čočky. Samotný průběh aplikace je naprosto bezbolestný.

Našim stálým zákazníkům nabízíme věrnostní program pro nákup kontaktních čoček v našich prodejnách. Každý náš klient dostává při nákupu kontaktních čoček věrnostní kartičku. K pěti koupeným balením kontaktních čoček pro Vás máme šesté balení zdarma jako poděkování od nás.

On-line rezervace zde: aplikace kontaktních čoček

Doplňkový sortiment

  • pouzdra na brýle,
  • čisticí prostředky na brýle (spraye, mikrovláknové utěrky, jednorázové utěrky, čistící sety),
  • lupy,
  • doplňky ke kontaktním čočkám (roztoky, pouzdra na kontaktní čočky, pinzety, umělé slzy),
  • náplasťové, látkové a přísavkové okluzory, stopery,
  • sluneční klipy a předvěsy na brýle,
  • šňůrky a řetízky na brýle z různých materiálů,
  • náhradní díly k brýlím.

Naše služby v Němčicích

Slevy pro pojištěnce Měření zraku Servis brýlí První aplikace čoček

Fotogalerie

Oční optika Němčice Oční optika Němčice Oční optika Němčice Oční optika Němčice Oční optika Němčice Oční optika Němčice

Přijímáme poukazy

Sodexo
Flexi pass
Sodexo
Vital pass
Sodexo
Dárkový pass
Sodexo
Bonus pass
Sodexo
E-Pass
Le Chèque
Déjeuner
Unišek
Unišek+
Endered Medica
Endered Multi
Endered
Compliment
Endered
Benefits card
Benefit plus